top of page

Vērtīgs ceļvedis topošajai un jaunajai māmiņai!

Šodien netrūkst dienasgrāmatu, kas iemūžina atmiņas par mazuli: pirmos soļus, pirmās izrunātās zilbes, garumu un svaru. Tomēr, lai bērniņš būtu laimīgs, viņam vajadzīga laimīga mamma. Tieši mammas labsajūta ir priekšnoteikums, lai gaidību un pēcdzemdību laiku varētu saukt par mierpilnu. Šī saturiski bagātā dienasgrāmata ir lielisks rīks, lai sieviete šajā tik īpašajā laikā ik dienas sev atgādinātu, ka rūpes par bēbīti sākas ar rūpēm par sevi.

Gaidot bērniņu, topošajiem vecākiem rodas daudz jautājumu, ir neskaidrība un apmulsums. Madaras Pauzeres grāmata būs droša pavadone topošajām mammām (jā, arī tētiem) ikdienā – no mazuļa gaidīšanas sākuma līdz brīdim, kad viņš jau paaudzies. Kas notiek ar manu ķermeni? Ko es jūtu? Kā jūtas mans partneris? Kas mums būtu jāpārrunā, gaidot mazuli? Kā iekārtot vidi bērniņam? Izdevumā apkopotas dažādu nozaru speciālistu koncentrētas atbildes uz šiem un citiem topošo vecāku jautājumiem, ieteikumi, norādītas interneta vietnes, kur var meklēt papildu informāciju. Atvēlēta vieta arī topošās un jaunās mammas pārdomām, jautājumiem, atziņām. Grāmata var būt skaista un praktiska dāvana topošajiem vecākiem un brīnišķīga piemiņa, kas atgādinās par laiku, kad ģimenē ienāca bērniņš.

 

Diāna Zande,

psiholoģijas zinātņu doktore, kognitīvi biheiviorālā terapeite,

vecāku skolu lektore

Gramatas-vaks.png

Par autori

Grāmatas autore Madara Pauzere ir žurnāliste, redaktore, izdevumu “Bērniņu gaidot”, “Mūsu zīdainis”, “Mūsu bērns. 2–3 gadi” veidotāja, projekta “Izaugt Mīlestībā” radītāja. Arī brīnišķīga puisēna mamma. “Šī grāmata tapusi, balstoties personīgajā pieredzē, proti, ko man kā topošajai un jaunajai mammai bija svarīgi uzzināt, piedzīvot, izjust. Dalos ar to, kas ļoti noderējis man pašai.”

bottom of page